18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potworny wypadek w Opolu

Zabił ciężarną na pasach. Zdążyła uratować dziecko

Wojciech Kozicki
18.10.2021  21:34
Potworny wypadek w Opolu. Zabił ciężarną, nie udało się uratować płodu
Potworny wypadek w Opolu. Zabił ciężarną, nie udało się uratować płodu Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Dramatyczny wypadek samochodowy w Opolu. Kierowca zabił ciężarną kobietę na pasach. Płód nie przeżył, ale zdążyła jeszcze uratować swoje drugie dziecko w wózku.

Tragedia w Opolu. 25-letnia kobieta w zaawansowanej ciąży została potrącona na przejściu dla pieszych przy ulicy Oświęcimskiej. W ostatniej chwili zdążyła jeszcze odepchnąć wózek, ratując dziecko. Niestety, nie udało się uratować płodu, który nosiła.

Wypadek w Opolu. Kierowca zabił ciężarną kobietę

Jak podaje Radio ZET, kobietę przetransportowano do szpitala, gdzie próbowano uratować jej życie. Była w siódmym miesiącu ciąży. Niestety, z powodu rozległych obrażeń nastąpił zgon.

Jak wynika z informacji policji, „kobieta nie zdążyła uciec” przed samochodem prowadzonym przez 33-letniego mieszkańca powiatu łódzkiego. Okazało się, że jest znany policji i został już aresztowany.

Policjanci odebrali zgłoszenie przed godziną szóstą rano. 25-letnia kobieta, podczas przechodzenia przez oznakowane przejście dla pieszych zauważyła rozpędzone auto. Matka instynktownie pchnęła z całych sił wózek z dzieckiem przed siebie, co prawdopodobnie uratowało mu życie – powiedziała w rozmowie z portalem 24opole.pl asp. Agnieszka Nierychła, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

Czytaj także
Przeczytaj więcej