18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

oburzające

Nożownik zaatakował mężczyznę. Ratownicy zostawili go na śmierć!

20.12.2019  12:44
Nożownik zaatakował mężczyznę. Ratownicy zostawili go na śmierć!
Nożownik zaatakował mężczyznę. Ratownicy zostawili go na śmierć! Fot: Shutterstock

Oburzająca postawa ratowników medycznych. W miejscowości Gleba obok Ostrołęki doszło do ataku nożownika. Godzony mężczyzna nie przeżył, a pracy pogotowia przygląda się prokuratura.

Noc z 5 na 6 grudnia. W czasie imprezy, w domu w miejscowości Gleba, doszło do kłótni. Gospodarz Przemysław G. został ugodzony nożem przez jednego ze swych dwóch gości.

Na miejsce wezwano pogotowie medyczne. Karetka pojawiła się dość szybko, ale praca ratowników i tak budzi poważne zastrzeżenia. Dlaczego? Bo opatrzyli głęboką ranę i pozostawili ofiarę nożownika bez opieki.

Mężczyzna nie żyje

Zaledwie godzinę później Przemysław G. zmarł. Sekcja zwłok wykazała "ranę podudzia prawego posiadającą dwa kanały penetrujące głęboko w podudzie". Jak opisują biegli, jeden z nich przebiegał tuż obok tętnicy.

Mężczyzna zmarł w wyniku wstrząsu hipowolemicznego - mówiąc prościej - wykrwawił się. Kilkadziesiąt minut po wizycie pogotowia, Przemysław G. zaczął skarżyć się na ból brzucha i stracił przytomność. Karetka ponownie zawitała w jego domu. Ratownicy próbowali mężczyznę reanimować, niestety bezskutecznie - podaje serwis "Moja Ostrołęka".

Sprawą zainteresowała się prokuratura w Ostrołęce. Sprawdzą, czy postawa ratowników medycznych wpłynęła na stan zaatakowanego mężczyzny i czy zostawiając go samemu sobie, przyczynili się do jego śmierci.

Przeczytaj więcej
Komentarze