18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ostro

Politycy PiS zatrzymani! Elity w rękach CBA

08.09.2020  18:49
Politycy PiS zatrzymani przez CBA
Politycy PiS zatrzymani przez CBA Fot: ANDRZEJ IWAŃCZUK/REPORTER

Szokujące doniesienia z Ostrołęki. CBA zatrzymało cztery osoby z kręgów PiS - to wysoko postawieni politycy i lokalni biznesmeni. Śledczy zarzucają im korupcję.

Cztery znane osoby zatrzymane w Ostrołęce - donosi portal Moja Ostrołęka. Po akcji CBA do aresztu trafiły osobistości, w tym ważni politycy PiS i biznesmeni. Jak podaje portal, chodzi o osoby przez lata związane z energetyką i elektrownią.

Politycy PiS zatrzymani przez CBA

Jak podaje moja-ostroleka.pl, zatrzymani politycy, biznesmeni, osoby powiązane z ostrołęcką elektrownią, miały dopuścić się łapówkarstwa. Zarzuca się im przyjmowanie i wręczanie korzyści majątkowych w zamian za "ujawnianie informacji istotnych z punktu widzenia prowadzonych postępowań przetargowych przez PGE Dystrybucja S.A" - czytamy.

Moja Ostrołęka donosi także o prowadzonych w całym kraju przeszukaniach w siedzibach spółek grupy kapitałowej PGE Dystrybucja S.A. i w prywatnych mieszkaniach. Sprawę prowadzą gdańska delegatura CBA i Prokuratura Regionalna w Białymstoku.

Przeczytaj więcej
Komentarze