18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szybcy i pijani

Policyjny pościg i strzelanina w Polsce!

Wojciech Kozicki
21.02.2021  15:48
Policyjny pościg i strzelanina w Polsce. Sceny jak w GTA i "Szybcy i wściekli"
Policyjny pościg i strzelanina w Polsce. Sceny jak w GTA i "Szybcy i wściekli" Fot: PAWEL SKRABA/REPORTER/East News

Policyjny pościg w Polsce niczym w amerykańskich filmach akcji typu „Szybcy i wściekli” lub „Need for speed”. Złodziej samochodów chciał uciec przed funkcjonariuszami, a ci otworzyli ogień. Sceny rodem z gry GTA V.

Policyjny pościg w Polsce. W niedzielę rano w Ostrowcu Świętokrzyskim padły strzały. Policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży samochodu dostawczego renault, a funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. Jeszcze nie wiedzieli, że za chwilę rozegrają się dramatyczne sceny na ulicach Ostrowca Świętokrzyskiego.

Złodziej samochodów i GTA w Polsce. Policyjny pościg

Policjantom udało się namierzyć złodzieja na jednym ze skrzyżowań i postanowili go zatrzymać. Niestety, nie zareagował na ich sygnały. Zaczął nagle cofać, uszkadzając przy tym inny pojazd. Funkcjonariusze chcieli uniemożliwić mu ucieczkę, otwierając ogień, m.in. uszkadzając mu oponę.

Kierowca nadal uciekał, a policjanci ruszyli za nim. Jak podaje Polsat News, policyjny pościg zakończył się dopiero na terenie gminy Waśniów. Okazało się wówczas, że złodziejem był pijany 27-latek, który w momencie zatrzymania miał prawie promil alkoholu w organizmie. W aucie przebywała też 28-letnia kobieta. Obydwoje znajdują się obecnie w areszcie i czekają na usłyszenie zarzutów.

Wiadomo również jak przebiegła kradzież samochodu w Ostrowcu Świętokrzyski.

Właściciel pojazdu zostawił auto poza terenem swojej posesji z kluczykami w stacyjce i udał się na chwilę do miejsca zamieszkania. Kiedy powrócił, samochodu już nie było - oświadczyła asp. Ewelina Wrzesień z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Czytaj także
Przeczytaj więcej