18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Meeee

Koza w różowych skarpetkach w aucie. Policjanci zbaranieli

24.09.2019  11:26
Koza w różowych skarpetkach w aucie. Policjanci zbaranieli
Koza w różowych skarpetkach w aucie. Policjanci zbaranieli Fot: Shutterstock

Policjanci z Oświęcimia zatrzymali auto z 18-letnim młodzieńcem za kółkiem. Chłopak trzyosobowym samochodem wiózł sześciu pasażerów i kozę. Koza miała skarpetki. Spieszyła się na imprezę.

Osiemnaste urodziny to dla młodego człowieka bardzo ważne wydarzenie. Wchodzi się wtedy - przynajmniej oficjalnie - w dorosłość i można robić dorosłe zakupy w sklepach. Można też zachowywać się jak całkiem dojrzały człowiek, tak jak grupa młodzieży spod Oświęcimia.

W sumie siedem osób (z plusem) jechało w sobotę na osiemnastkę koleżanki. Niestety, w drodze na imprezę, w Witkowicach, ich autem zainteresowała się policja. Patrol zatrzymał do kontroli volkswagena. Za kierownicą siedział 18-letni młodzieniec. Na fotelu pasażera jego 16-letnia koleżanka. Auto było 3-osobowe, ale miało też tak zwaną pakę. Z niej policjantów dobiegły dziwne odgłosy.

Nietypowy pasażer

Gdy sprawdzili, co jest w środku, zbaranieli. Na tyłach auta odkryli kolejnych pięć osób (panowie w wieku 17-21 lat) i kozę w różowych skarpetkach. 

tenor

Jak informuje rzecznik policji w Oświęcimiu, Małgorzata Jurecka, kierowca "na długo zapamięta wyjazd na imprezę". Za przewożenie kolegów w części transportowej dostał mandat, punkty karne i w dodatku stracił prawo jazdy. Czy koza dotarła na miejsce - niestety nie wiemy. Miała być jednak urodzinowym prezentem dla wyprawiającej osiemnastkę koleżanki.