18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sadystka..

Kobieta bestialsko zamordowała psa. Biła go i dusiła

28.09.2021  19:23
Morderstwo z zimną krwią
Morderstwo z zimną krwią Fot: Dario Lo Presti/Shutterstock

Makabryczne zdarzenia miały miejsce w Józefowie, niedaleko Otwocka. 41-letnia kobieta miała brutalnie pobić, a następnie udusić psa swojej matki. Sprawą zajęła się policja.

Mazowieccy funkcjonariusze zatrzymali 41-letnią Małgorzatę K., podejrzaną o brutalne pobicie oraz duszenie psa swojej matki. Zwierzęcia nie udało się uratować.

Kobiecie został przedstawiony zarzut zabicia ze szczególnym okrucieństwem psa rasy szpic miniaturowy, należącego do matki podejrzanej. Małgorzata K. działała w sposób drastyczny - poinformował prokurator Remigiusz Krynke.

Małgorzata K. usłyszała również zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem oraz znęcania się nad matką. 41-latka ukradła rodzicom między innymi kosiarkę i elektronarzędzia.

Sadystka brutalnie zabiła psa

Jak informuje zastępca rzecznika warszawskiej prokuratury, kobieta niedawno przeprowadziła się do domu rodzinnego. Wcześniej mieszkała za granicą. Oprawczyni nie przyznaje się do zarzucanych czynów.

Kobieta złożyła wyjaśnienia sprzeczne z zebranymi w sprawie dowodami. Na skutek złożonego przez Prokuratora Rejonowego w Otwocku wniosku, otwocki sąd rejonowy zastosował wobec Małgorzaty K. areszt tymczasowy - przekazał prokuratur Krynke.

Za popełnione przestępstwa 41-latce grozi kara do 10 lat więzienia. Wkrótce sprawą zajmie się sąd.