18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jatka na ulicy

Pato młodzież i brutalna napaść. Nastolatka w ciąży dźgnięta nożem

Wojciech Kozicki
27.07.2020  19:31
Patologiczna młodzież i brutalna bójka. Ranna ciężarna nastolatka
Patologiczna młodzież i brutalna bójka. Ranna ciężarna nastolatka Fot: fACEBOOK/Spotted: Mirosławiec,Tuczno i okolice

Mirosławiec Górny (województwo zachodniopomorskie). Grupa osób, w tym dwie nastolatki, zaatakowała 37-mężczyznę. Nagle przeszedł do kontrataku, raniąc przy tym nożem 16-latkę w ciąży. Do akcji wkroczyli antyterroryści.

Brutalna bójka w Mirosławcu Górnym. 21 lipca doszło pod blokiem do szarpaniny i napaści na 37-letniego mężczyznę. W grupie agresorów były dwie nastoletnie dziewczyny, a jedna z nich była ciężarna. Jak podaje „Fakt”, młodzież była pijana i uzbrojona w pałki teleskopowe.

Nastolatka w ciąży i brutalna bójka w Polsce

Jak zeznają świadkowie w mediach społecznościowych, młodzież zaczepiała mężczyznę dość długo i w końcu doszło do tragedii. Gdy dziewczyny zaczęły okładać ofiarę pałkami, mężczyzna przeszedł do kontrataku.

Z nagrania wynika, że 37-latek był prowokowany przez grupkę młodych osób. Jednak gdy wydawało się, że jest już po sprawie i każdy poszedł w swoją stronę, mężczyzna wyciągnął nóż i ranił nim 16-latkę oraz 24-letniego mężczyznę. Jak się okazało, nastolatka była w ciąży – podaje „Fakt”.

Media piszą, że mężczyzna uciekł i zabarykadował się w mieszkaniu, skąd miał nawet grozić wysadzeniem budynku w powietrze. W końcu na miejscu zjawili się antyterroryści ze Szczecina. Okazało się, że 37-latek najprawdopodobniej wcześniej leczył się psychiatrycznie i był notowany przez policję. Ranione przez niego osoby nie wymagały hospitalizacji.

Postępowanie jest obecnie na wczesnym etapie. 21 lipca otrzymaliśmy zgłoszenie o zaatakowaniu dwóch młodych osób nożem. 37-letni mężczyzna zabarykadował się potem w swoim mieszkaniu. Ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców i jego samego była decyzja o siłowym wejściu do mieszkania. Tak okazało się, że mężczyzna dokonał samookaleczenia. Co do przebiegu zdarzenia nie będziemy udzielać informacji, ponieważ trwają dokładne ustalenia – oświadczyła rzeczniczka prasowa zachodniopomorskiej policji Alicja Śledziona. (Fakt.pl)

Brutalna napaść i ranna nastolatka w ciąży [WIDEO]

 

Przeczytaj więcej
Komentarze