18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dożywocie to za mało?

Potworna zbrodnia. Pedofil trafi do więzienia na 2 tys. lat!

Wojciech Kozicki
15.06.2020  11:56
Lista jego zbrodni jest szokująca - potwór jak z horroru
Lista jego zbrodni jest szokująca - potwór jak z horroru Fot: Facebook

Potworna zbrodnia pedofilska w USA i surowy wyrok. Dożywocie to za mało? Pedofil może trafić do więzienia nawet na 2750 lat więzienia za seksualne wykorzystywanie małej dziewczynki.

David McCutcheon ze stanu Oregon został aresztowany w Cottage Grove przez amerykańską policję. 39-latek przebywa obecnie w więzieniu hrabstwa Lane w Oregonie i może tam pozostać na wieczność… dosłownie. Zgodnie z amerykańskim prawem, za wszystkie swoje zbrodnie może spędzić za kratami ponad 2 tysiące lat.

Potworny pedofil i wyrok na wieki

McCutcheon jest podejrzany o to, że dopuścił się wieloletniego wykorzystywania 6-letniej dziewczynki. Postawiono mu zarzuty 70 przypadków gwałtu, 40 przypadków sodomii oraz 110 przypadków złego traktowania w związku z domniemanymi nadużyciami.

W stanie Oregon za gwałt grozi kara minimum 25 lat pozbawienia wolności. Osoby winne sodomii spędzają w więzieniu co najmniej 8 lat, a w przypadku nadużyć na osobie poniżej 12. roku życia – 25 lat – pisze O2.pl

Pedofil dogada się z prokuraturą?

David McCutcheon jak na razie nie przyznaje się do winy. Wiadomo również, że prokurator może podjąć z oskarżonym negocjacje. Media donoszą, że prawdopodobnie za przyznanie się do winy, amerykański wymiar sprawiedliwości zaoferuje wycofanie kilku mniej poważnych zarzutów lub "odsiadywanie kilku wyroków jednocześnie". Kolejna rozprawa zaplanowana jest na 16 lipca 2020 roku.

 

Czytaj także
Przeczytaj więcej