18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znowu go wypuszczą?

Zmusił dziecko do seksu z psem. Może wyjść na wolność

Wojciech Kozicki
17.07.2020  16:58
Pedofil morderca ciągle wypuszczany z aresztu
Pedofil morderca ciągle wypuszczany z aresztu Fot: Wichita County Jail

Potworna zbrodnia w USA. Wielokrotnie skazany mężczyzna molestował 8-letnią dziewczynkę. Media ujawniają, że zmusił dziecko do seksu z psem. Matthew Miser został po raz kolejny aresztowany, ale może wyjść z aresztu za kaucją.

Matthew Miser to potwór jak z najgorszych horrorów. 23-latek w środę został zatrzymany za potworny czyn, którego dopuścił się w 2019 roku. Jego 8-letnia ofiara ujawniła policji, że zboczeniec z Wichita Falls w Teksasie dotykał ją w miejscach intymnych, a później „kazał zrobić coś złego z psem”.

Pedofil i morderca - ciągle wypuszczają go na wolność

Jak podaje „Metro”, Miser został aresztowany kilka dni po tym jak zaatakował swoją dziewczynę i próbował ją udusić. Zniszczył jej też mieszkanie i terroryzował ją, by dała mu kluczyki do samochodu. Media podają, że Miser miesiąc temu również był aresztowany, ponieważ pobił na śmierć psa swojej partnerki w jej domu.

Kopał i był zwierzę aż zaczęło krwawić z oczu – ujawnia Metro.co.uk.

Okazało się, że zwyrodnialec w ciągu ostatnich 4 lat był aresztowany aż 16 razy, m.in. za kradzieże. Teraz trafił do aresztu jako podejrzany o molestowanie seksualne dziecka. Sąd zdecydował, że będzie mógł wyjść na wolność jeśli wpłaci kaucję w wysokości 200 tys. dolarów.

 

Czytaj także