18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Skrzywdził wiele dzieci

Pedofil został bestialsko zabity w więzieniu. Nie było litości

15.10.2019  14:44
Pedofil został bestialsko zabity w więzieniu. Nie było litości
Pedofil został bestialsko zabity w więzieniu. Nie było litości Fot: Wojtek Laski/East News

Pedofil skrzywdził tak wiele dzieci, że dostał 22 wyroki dożywotniego więzienia. Szybko został znaleziony martwy w więziennej celi. Nie było dla niego litości.

33-letni Richard Huckle z Wielkiej Brytanii przez lata dopuszczał się czynów pedofilskich. Jego ofiar było tak dużo, że wymiar sprawiedliwości skazał go na 22 lata więzienia. Szybko wymierzono mu inną karę. Został znaleziony martwy w swojej celi.

Sprawiedliwość wymierzyli mu współwięźniowie, którzy wyraźnie uważali, że 22-krotne dożywocie to za mało za krzywdę dzieci. Ciało pedofila zostało znalezione 13 października w więzieniu Full Sutton, w North Yorkshire w Anglii przez strażników więziennych.

Pedofil zamordowany w więzieniu

Huckle zginął od ran kłutych, które zadał mu prowizoryczny, zrobiony przez więźniów nóż. 

Niewłaściwe byłoby komentowanie sprawy w toku dochodzenia policyjnego

– mówił rzecznik więzienia Full Sutton w rozmowie z Mirror Online.

Zamordowany w więzieniu Brytyjczyk, przyznał się do 71 zarzutów wykorzystywania seksualnego dzieci w wieku od sześciu miesięcy do 12 lat. Krzywdził dzieci w latach 2006-2014, kiedy to przebywał w Malezji jako wolontariusz. Był jednym z najbardziej rozpoznawalnych pedofilów w Europie. 

Swego czasu, na jego komputerze, śledczy znaleźli ponad 20 tys. zdjęć i filmów z udziałem niepełnoletnich dzieci. Być może współwięźniowie chcieli mieć absolutną pewność, że już nigdy więcej, nie tknie żadnego dziecka. 

logo Tu się dzieje