18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chora zbrodnia

Mąż zatłukł żonę pogrzebaczem. Powód? Zazdrość!

15.01.2021  19:58
Pensylwania: Mąż zabił żonę
Pensylwania: Mąż zabił żonę Fot: Tiko Aramyan/Shutterstock

Cała Pensylwania z pewnością na długo zapamięta tę zbrodnię. Mąż zatłukł swoją żonę pogrzebaczem ze skrajnie chorobliwej zazdrości. Kobieta nie miała najmniejszych szans w starciu z tak niekontrolowaną agresją małżonka. 

Pensylwania stała się miejscem iście koszmarnej, przerażającej zbrodni. Rozwścieczony mąż zatłukł żonę pogrzebaczem kominkowym, kiedy ta przyznała się, że zdradza go z innymi mężczyznami. Zazdrość małżonka zabrała jej życie.

Jak wielka musiała obudzić się agresja w mężu zmarłej tragicznie kobiety, że był zdolny do tak brutalnego czynu? Do rodzinnego koszmaru doszło w Plymouth, a wszystko zaczęło się od zwykłej sprzeczki. 40-letni Daniel Barrett oskarżył w czasie kłótni żonę o małżeńską zdradę, a wtedy Mary Susan Barrett, weteranka US Air Force, przyznała się, że zdradziła go i to nie raz. To rozpoczęło realną makabrę.

Pensylwania: Mąż zatłukł żonę pogrzebaczem

Wtedy w mężczyźnie obudziła się prawdziwa bestia. Najpierw uderzył żonę w twarz, przewracając ją na ziemię. Następnie złapał pogrzebacz stojący przy kominku i zaczął nim okładać kobietę. Dźgnął ją też kilkakrotnie nożem w okolice pośladków. Sam zeznał potem, że bezpośrednio po zabójstwie stracił przytomność.

Po tym, jak się ocknął - zaniósł zmasakrowane ciało małżonki do piwnicy i tam trzymał ją od soboty przez dwa kolejne dni. Najwyraźniej zbierał się w sobie, bo w poniedziałek udał się na policję, gdzie osobiście przyznał się do zabójstwa.

Śledczy znaleźli ciało Mary Barrett z dziurą w czaszce, w piwnicy domu przy 103 Gaylord Av

- poinformowała policja. Brutalne narzędzie zbrodni w postaci pogrzebacza, wciąż leżało przy ciele zmarłej weteranki. Mąż-zabójca został zatrzmany i osadzony w zakładzie karnym hrabstwa Luzerne, gdzie poczeka na proces.

To straszne, do czego jest w stanie doprowadzić zazdrość połączona z utratą kontroli nad własnymi emocjami.

Czytaj także
Przeczytaj więcej