18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potworny Polak złapany

Zabił własną matkę! Kobieta pobita na śmierć

10.02.2022  17:56
Pobił na śmierć własną matkę. Zbrodnia w Piekarach Śląskich
Pobił na śmierć własną matkę. Zbrodnia w Piekarach Śląskich Fot: Damian Klamka/East News

Jakim trzeba być zwyrodnialcem i psychopatą, aby zabić własną matkę? Okazuje się, że takie potwory istnieją i żyją w Polsce. W Piekarach Śląskich mężczyzna pobił na śmierć własną matkę. Została znaleziona leżąca na podłodze po kłótni z synem.

Potworna i niewyobrażalnie okrutna zbrodnia w Piekarach Śląskich. 41-mężczyzna w miniony weekend brutalnie pobił własną matkę w mieszkaniu przy ulicy Kalwaryjskiej . 66-letnia kobieta zmarła z powodu odniesionych obrażeń, a morderca został zatrzymany przez policję. Jednak nie tylko on zostanie ukarany za śmierć kobiety.

Zabił własną matkę. Dożywocie to za mało?

Policja otrzymała zgłoszenie o awanturze i leżącej w mieszkaniu kobiecie, która potrzebowała pomocy. Na miejsce zdarzenia udał się patrol dzielnicowych, który musiał dostać się do mieszkania siłą. Funkcjonariusze znaleźli kobietę leżącą na podłodze. Nie dawała oznak życia, więc wezwano pogotowie. Lekarz na miejscu stwierdził zgon.

Policja ustaliła, że do pobicia kobiety doszło podczas intensywnej libacji alkoholowej. Syn swojej matki pokłócił się z nią, a następnie śmiertelnie pobił. Przyznał się do popełnionej zbrodni.

Jak podaje Radio ZET, mężczyzna odpowie przed sądem za zabójstwo i grozi mu nawet dożywocie. Policja zatrzymała również dwie osoby (54-letni mężczyzna i 52-letnia kobieta), które usłyszą zarzut nieudzielenia ofierze pomocy. Na razie są objęci policyjnym dozorem, ale mogą trafić do więzienia na 3 lata.