18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

sadysta poszukiwany

Przerażające, co zrobił psiakowi! GROZI MU SROGIE WIĘZIENIE

04.08.2022  14:48
Sadysta z Poznania zakopał psa żywcem
Sadysta z Poznania zakopał psa żywcem Fot: Yulia_Star/Shutterstock

Znajdźmy go! Sadysta z Poznania żywcem pogrzebał psa. Wycieńczone zwierzę znaleziono przy pętli tramwajowej na Franowie.

Bestia z Poznania poszukiwana. Nieznany sprawca wykopał dół, umieścił żywego psa w plastikowym worku, po czym ów worek zawiązał i ze zwierzęciem w środku zakopał. Psiak dzielnie walczył o życie, udało mu się częściowo wydostać z pułapki. Tak znaleźli go ludzie dobrej woli.

Pies został zakopany żywcem w pobliżu pętli tramwajowej na poznańskim Franowie. Na miejsce wezwano ekopatrol. Zwierzak został pilnie przewieziony do weterynarza, był niestety w tragicznym stanie. Trzeba było go uśpić.

Zakopał psa żywcem. Grozi mu więzienie

Nie wiadomo ile czasu pies spędził pod ziemią. Nie wiadomo, kto zdobył się na tak bestialski czyn i pochował go żywcem. Sprawą zajęła się policja z Nowego Miasta, zaangażował się w nią także Wielkopolski Inspektorat Ochrony Zwierząt WIOZ.

Śledczy poszukują sprawcy i apelują do każdego, kto może posiadać jakiekolwiek ważne dla śledztwa informacje o kontakt. Osobie, która zakopała psa, grozi oskarżenie z tytułu znęcania się nad zwierzętami i trzy lata pozbawienia wolności.

Znajdźmy Go!! Tego kto to zrobił!!

- apelują pracownicy WIOZ. I my przyłączamy się do tego apelu. Niech bestia z Poznania poniesie konsekwencje!

Czytaj także