18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zbrodnia jak z horroru

Pijana zabiła szczeniaki. Może dostać niski wyrok

Wojciech Kozicki
17.09.2019  11:16
Pijana kobieta zabiła pieski - jaka powinna być kara?
Pijana kobieta zabiła pieski - jaka powinna być kara? Fot: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Brzeszcze i makabryczna zbrodnia - pijana kobieta brutalnie zamordowała bezbronne szczeniaki. Wiadomo już jaką karę może otrzymać za śmierć małych psiaków. Czy to będzie sprawiedliwy wyrok?

Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach w sobotę zatrzymali 46-letnią kobietę. Jest oskarżona o to, że po pijanemu zabiła 4 szczeniaki. Znaleziono je podczas przeszukania posesji po otrzymaniu anonimowego zgłoszenia.

Jak podaje oswiecim.naszemiasto.pl, bezduszna kobieta miała we krwi 1,6 promila, co potwierdziła Oficer Prasowy oświęcimskiej policji asp. szt. Małgorzata Jurecka. Wraz z pijaną bestią pod wskazanym adresem przebywały jeszcze 2 osoby, które były jej znajomymi.

Odnaleziono również żywą suczkę i 2 żywe szczenięta, które udało się uratować. Zwierzęta trafiły pod opiekę inspektorów OTOZ Animals, a kobieta za kraty oświęcimskiej komendy policji. Ma już postawione zarzuty, więc wkrótce stanie przed sądem i grożą jej 3 lata odsiadki.

Przeczytaj więcej
Komentarze