18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

jazda bez trzymanki

PIJANA W SZTOK ZAKONNICA WOZIŁA SIĘ PO MIEŚCIE. Walnęło w nią Audi

10.12.2021  12:27
Pijana zakonnica spowodowała wypadek w Olsztynie
Pijana zakonnica spowodowała wypadek w Olsztynie Fot: Julija Ogrodowski/Shutterstock

Pijany rajd i zderzenie. Zakonnica z Olsztyna ma poważne kłopoty po tym, jak kompletnie pijana wsiadła za kółko i wymusiła pierwszeństwo na drodze.

Pamiętacie szaloną zakonnicę z filmów o sierżancie Cruchote? Odziana w habit kobieta jak kierowca rajdowy dawała do gazu i mknęła ulicami, podczas gdy biedny mundurowy aż łapał się za głowę, zielony na twarzy. Nie trzeba, jak się okazuje, francuskich komedii, by zobaczyć podobne przypadki. Wystarczy Polska, Olsztyn i siostra zakonna, która najpierw sobie zdrowo łyknęła, a później wybrała się na przejażdżkę.

Pech chciał, że zupełnie inaczej, niż w filmie, zakonnica nie dojechała całe i zdrowa do celu. Ok, wprawdzie olsztyńskiej siostrzyczce nic się nie stało, ale wypadek spowodowała. I może za to słono zapłacić.

Zakonnica pijana za kierownicą

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w Olsztynie 9 grudnia. Tuż przed godziną 19 na ulicy Bartyckiej zderzyły się dwa auta. Siedząca za kierownicą fiata zakonnica wymusiła pierwszeństwo, przez co uderzyło w nią audi.

Na miejscu funkcjonariusze policji wyjaśnili okoliczności zdarzenia. Kierująca fiatem nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy audi

- mówi rzeczniczka prasowa KMP w Olsztynie podkom. Anna Balińska.

Wkrótce na miejsce przybyli policjanci, i aż łapali się za głowy, gdy badali trzeźwość siostrzyczki. Była tak pijana, jak niedawno Beata Kozidrak (dwa promile). Pytanie tylko, jakie wino piła... mszalne?

Siostrze zakonnej za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie wypadku grozi utrata prawa jazdy, grzywna i pozbawienie wolności.