18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trafi za kratki

Pijany 32-latek jechał bez prawka. Powinien siedzieć w więzieniu

11.07.2022  16:55
Policja zatrzymała pijanego 32-latka bez prawa jazdy
Policja zatrzymała pijanego 32-latka bez prawa jazdy Fot: Burdun Iliya/Shutterstock

Policjanci zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę forda transita. Mężczyzna podczas badania alkomatem "wydmuchał" prawie 3 promile alkoholu. Co więcej nie posiadał prawa jazdy i powinien siedzieć w więzieniu.

W niedzielę funkcjonariusze z Opoczna zatrzymali w miejscowości Parczówek pijanego kierowcę. Badanie alkomatem wykazało, że 32-latek miał 2,6 promila alkoholu w organizmie.

Okazało się, że 32-latek jest nietrzeźwy. Badanie wykazało, że ma w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Nie było to wszystko co miał na sumieniu

- poinformowała asp. szt. Barbara Stępień z KPP w Opocznie.

Pijany kierowca bez prawa jazdy

Po zweryfikowaniu danych w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest listem gończym i powinien obecnie przebywać w więzieniu. Jak podkreśla asp. szt. Stępień, sąd nałożył wcześniej na niego zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

32-latek został przetransportowany do aresztu. Jego pobyt w więzieniu może się znacznie wydłużyć, gdyż za złamanie zakazu nałożonego przez sąd grozi kara do nawet pięciu lat pozbawienia wolności.