18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miał ratować życie, a wiózł śmierć

Pijany kierowca karetki. Alkomat wręcz zaśpiewał "oszalaaałem!"

Wojciech Kozicki
11.10.2021  13:56
Pijany kierowca karetki wracał nią z wesela. Mógł zabić!
Pijany kierowca karetki wracał nią z wesela. Mógł zabić! Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News - zdjęcie ilustracyjne

Chwile grozy w Wyszkowie. Zatrzymano karetkę, którą prowadził pijany mężczyzna. Okazało się, że wracał z wesela, a alkomat pokazał szokujący wynik. Ten człowiek miał ratować ludzkie życie, a WIÓZŁ KOSTUCHĘ!

W Polsce strach wsiąść do karetki, bo nie wiadomo czy dowiezie człowieka żywego do szpitala! Niedawno zatrzymano sanitariusza, który jeździł karetkę i był naćpany, a teraz w Wyszkowie (Mazowieckie) zatrzymano pijanego kierowcą karetki. Dobrze, że nie był w pracy! Ciężko jednak wytłumaczyć, dlaczego "nadziabany” pracownik medyczny wracał ambulansem z wesela. Wiadomo natomiast, że pojechał nim jako gość na imprezę weselną.

Wracał karetką z wesela. Był wstawiony aż strach

Rzecznik miejscowej policji kom. Damian Wroczyński potwierdził, że w weekend funkcjonariusze dostali anonimowe zgłoszenie o pijanym kierowcy karetki. Po zatrzymaniu i zbadaniu alkomatem, okazało się, że weselnik prowadzący ambulans miał 2 promile alkoholu w organizmie.

Z relacji świadka wynikało, że jadący z Białegobłota w stronę Długosiodła ambulans nie potrafi utrzymać prostego toru jazdy i zjeżdża na przeciwległy pas ruchu – podał rzecznik policji. (Polsat News)

44-letni kierowca karetki ma zabrane prawo jazdy, a wkrótce stanie przed sądem. Grożą mu kara finansowa, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz do 2 lat więzienia.

logo Tu się dzieje