18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prawdziwy horror

Pijany ojciec zadźgał nożem syna. Krwawy finał domowej sprzeczki

11.07.2022  19:32
Ojciec zadźgał nożem swojego syna
Ojciec zadźgał nożem swojego syna Fot: SanchaiRat/Shutterstock

Policjanci zatrzymali 59-latka, który podczas domowej sprzeczki śmiertelnie dźgnął nożem swojego syna. Grozi mu dożywotni pobyt za kratkami.

W środę 6 lipca policjanci zostali poinformowani o krwawej awanturze w jednym z mieszkań na terenie gminy Belsk Duży. Po dotarciu na miejsce okazało się, że 59-latek dźgnął nożem swojego 36-letniego syna.

Ojciec zabił swojego syna

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, między mężczyznami doszło do sprzeczki. W pewnym momencie ojciec wyciągnął nóż i ugodził syna w klatkę piersiową. Badanie alkomatem wykazało, że sprawca był nietrzeźwy. Niestety, nie udało się uratować życia rannego 36-latka.

Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce w gminie Belsk Duży, ratownicy medyczni udzielali już pomocy ofierze. Pomiędzy ojcem i synem doszło do awantury, w wyniku której 59-letni ojciec ugodził syna nożem w okolice klatki piersiowej. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca gminy Belsk Duży -mówił w rozmowie z portalem rdc.pl Rafał Jeżak z KWP w Radomiu.

59-latek usłyszał zarzut morderstwa syna. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za popełniony czyn grozi mu kara dożywocia.

Czytaj także