18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policja schodzi na psy?

Pijany policjant zabił kobietę i uciekł. Morderca w mundurze!

Wojciech Kozicki
06.06.2022  19:02
Pijany policjant spowodował śmiertelny wypadek. Polska policja przegina pałę!
Pijany policjant spowodował śmiertelny wypadek. Polska policja przegina pałę! Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Tragedia w miejscowości Słupia pod Bralinem. Pijany policjant spowodował śmiertelny wypadek samochodowy, w którym zginęła kobieta. Potwierdzono, że morderca uciekł z miejsca zbrodni.

Śmiertelny wypadek drogowy w Polsce. Oficer prasowy kępińskiej policji sierż. Rafał Stramowski potwierdził, że sprawca wypadku to 24-letni policjant pod wpływem alkoholu. Uciekł z miejsca zdarzenia. W wyniku wypadku zginęła kobieta.

Pijany policjant zabił. Śmiertelny wypadek samochodowy

Jak podaje Polsat News, policjant-morderca służył w jednostce we Wrocławiu i jest mieszkańcem powiatu ostrzeszowskiego. Do śmiertelnego wypadku doprowadził w czasie wolnym od pracy, gdy przebywał na terenie powiatu kępińskiego.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę wieczorem około godziny 20.30 w miejscowości Słupia pod Bralinem – informuje Polsat News.

Jak na razie ustalono, że „kierujący samochodem marki BMW 24-latek nie dostosował prędkości do warunków ruchu i uderzył w tył jadącego przed nim fiata”. 69-letnie kobieta pasażerka auta, w które uderzył policjant, nie przeżyła wypadku. Zmarła na miejscu.

Policjant uciekł z miejsca wypadku, więc komendant kępińskiej policji ogłosił alarm dla całej jednostki w celu zatrzymania sprawcy zdarzenia. Gdy policjant został ujęty przez funkcjonariuszy i zbadany alkomatem, okazało się, że miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak na razie przebywa w „pomieszczenia dla osób zatrzymanych”

24-latek jest mieszkańcem Kobylej Góry i na co dzień pracuje we Wrocławiu. Niebawem miał rozpocząć służbę w Kępnie – podaje Radio ZET.