Horror w Polsce

Odprawiał nad żoną egzorcyzmy. "Wypędzał diabła nożem"

04.05.2022  19:34
Horror i egzorcyzmy w Polsce. Mąż próbował wypędzić diabła z żony
Horror i egzorcyzmy w Polsce. Mąż próbował wypędzić diabła z żony Fot: Komenda Powiatowa Policji w Piszu

Horror w miejscowości Pisz. Mężczyzna znęcał się nad swoją żoną i odprawiał nad nią egzorcyzmy z użyciem noża. Sąd wkrótce wyda wyrok w sprawie „wypędzania szatana”, ale nie zapowiada się, by zwyrodnialec długo posiedział.

„Opętanie”, „Egzorcysta”,  „Egzorcyzmy Emily Rose”, „Obecność” – te najstraszniejsze horrory budzą wasze przerażenie? Okazuje się, że polska rzeczywistość bywa znacznie bardziej diaboliczna. 58-latek z Pisza (województwo warmińsko-mazurskie) przez 2 lata znęcał się nad swoją żoną, odprawiając brutalne egzorcyzmy. Alkoholik wszczynał awantury i katował partnerkę psychicznie, niejednokrotnie tracąc kontrolę nad swoim zachowaniem.

Egzorcyzmy w Piszu. Mąż alkoholik trafi do więzienia?

Jak podaje Radio ZET, mężczyzna groził żonie pozbawieniem życia. Własnoręcznie wykonał 30-centrymetrowy nóż, za pomocą którego odprawiał nad żoną egzorcyzmy i „próbował wypędzić z kobiety diabła". Komenda Powiatowa Policji w Piszu na swojej stronie internetowej opublikowała zdjęcie narzędzia.

Często robił to w nocy, kiedy kobieta próbowała spać, dlatego czasem musiała nocować w samochodzie. Wreszcie sama zgłosiła się na policję. Mężczyzna usłyszał zarzut psychicznego znęcania się i trafił do aresztu na trzy miesiące. Grozi mu teraz do pięciu lat pozbawienia wolności – podaje Radio ZET.

Mężczyzna w końcu został zatrzymany przez policję i jak na razie spędzi 3 miesiące w areszcie. Usłyszał zarzut psychicznego znęcania się nad żoną, a sąd może skazać go na maksymalnie 5 lat więzienia.

Do Komendy Powiatowej Policji w Piszu przyszła kobieta, która zdecydowała się złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przez męża przestępstwa psychicznego znęcania się nad nią - ujawnia policja w Piszu.
Czytaj także