18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Skazany, ale na wolności

Zgwałcił własną matkę. "Zmusił ją do seksu oralnego"

Wojciech Kozicki
10.12.2019  12:22
Kazirodczy gwałt - Polak uprawiał seks oralny z własną matką
Kazirodczy gwałt - Polak uprawiał seks oralny z własną matką Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Płońsk i makabryczna zbrodnia. Młody mężczyzna skatował i zgwałcił własną matkę. Okazuje się, że zwyrodnialec, z którym kobieta musiała uprawiać seks oralny, był już znany policji i karany, ale dostał wyrok w zawieszeniu.

Gmina Płońsk i brutalny gwałt. 27-latek wykorzystał seksualnie własną matkę! Jak podaje „Super Express”, zwyrodnialec bił i dusił kobietę, a w końcu ją zgwałcił. Prokuratura Rejonowa w Płońsku podaje, że m.in. dociskał jej gardło kolanem i zmusił 59-latkę do seksu oralnego.

Gwałciciel nie czuje skruchy, a w obecności prokuratorów groził matce, że ją zabije za zawiadomienie policji. Odpowie również za naruszenie nietykalności cielesnej i kierowanie gróźb karalnych wobec interweniujących funkcjonariuszy.

Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie dokonania gwałtu kazirodczego, na osobie najbliższej, w tym przypadku na matce, gdzie poprzez stosowanie przemocy, bicia rękoma po twarzy, duszenia, dociskania kolanem gardła, kierowaniem gróźb, znieważania. 27-latek z gminy Płońsk zmuszał też kobietę do odbycia stosunku oralnego – powiedziała prokurator Ewa Ambroziak. (plonskwsieci.pl)

Okazuje się, że mężczyzna był już wcześniej karany, ale dostał wyrok w zawieszeniu. Wciąż toczy się przeciwko niemu kilka innych spraw, a teraz grozi mu odsiadka od 3 do 15 lat. Wszystko zależy jednak od tego, czy będzie sądzony jako osoba niepoczytalna.

Czytaj także