18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kuchenne halucynacje

Zrobił naleśniki z marihuaną. Matka zjadła i odleciała

Wojciech Kozicki
21.01.2020  21:40
Zielone naleśniki -  przesadził z ziołami w kuchni
Zielone naleśniki - przesadził z ziołami w kuchni Fot: Facebook/Gotowenapiwo.pl

Walter White z serialu „Breaking Bad” był znany z tego, że „gotował” narkotyki, tzn. wytwarzał metamfetaminę. 28-latek z Podlasia również postanowił zostać odlotowym kucharzem i przygotował naleśniki z marihuaną.  W domu jest już spalony, bo potrawę zjadła jego matka.

Najlepszy przepis na naleśniki? Niektórzy lubią z jabłkami, ze szpinakiem, z serem i owocami, wytrawne z mięsem, a inni Crêpes Suzette. Tymczasem na Podlasiu pewien nastolatek dodał do potrawy pewien sekretny i nielegalny składnik. Odlotowe danie trafiło na talerz jego matki i było mocno "przypalone"...

Zioła w kuchni

Jak podaje „Super Express”,  w piątek koło godz. 22 do policjantów z Białegostoku zadzwonił mężczyzna, który powiedział, że jego "matka źle się czuje po tym, jak zjadła naleśnika z marihuaną". Kobieta trafiła do szpitala, a miłośnik używania ziół w kuchni do aresztu.

SE.pl pisze, że w mieszkaniu znaleziono 30 gramów suszu ukrytego w encyklopedii oraz dwie doniczki z krzakami konopi. Kucharz usłyszy wkrótce zarzuty i stanie przed sądem. Raczej mu się nie upiecze.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze