18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Małżeństwo nie żyje!

Pojechali na ryby, złowiła ich śmierć!

Wojciech Kozicki
14.09.2020  15:10
Pojechali na ryby, nie przeżył nawet pies
Pojechali na ryby, nie przeżył nawet pies Fot: Stanislaw Bielski/REPORTER/East News

Wyprawa na ryby i tragiczna śmierć. Małżeństwo 50-latków z Zielonej Góry z pewnością nie spodziewało się, że weekendowe wędkowanie zakończy się dla nich tak makabrycznie. Prokuratura ujawniała szczegóły tajemniczej sprawy.

Śmierć na rybach. Małżeństwo 50-latków z Zielonej Góry w sobotę wybrało się na ryby nad Odrę we wsi Będów. W niedzielę (13 września br.) około godz. 20:30 policja otrzymała zgłoszenie od rodziny zmarłych o odnalezieniu zwłok w samochodzie stojącym w pobliżu rzeki. W aucie został znaleziony również martwy pies. Co się dokładnie stało?

Zatrucie spalinami w samochodzie

Jak podaje Polsat News, powołując się na ustalenia policji i prokuratury, małżeństwo prawdopodobnie zatruło się spalinami podczas wędkowania, gdy próbowało się ogrzać w samochodzie. Zdarzenie wstępnie zostało zakwalifikowane jako nieszczęśliwy wypadek.

Potwierdzono, że zwłoki małżeństwa zostały zatrzymane do sekcji, która ma wyjaśnić, jaka była przyczyna śmierci. Śledztwo wyjaśniające okoliczności zgonu prowadzi Prokuratura Rejonowa w Zielonej Górze. 

Media przypominają, że w miniony weekend śmierć na rybach poniósł również wędkarz na terenie gminy Izbica (województwo lubelskie). 28-latek podczas zarzucania zahaczył o linię energetyczną.

Policjanci apelują o ostrożność oraz wybieranie odpowiednich, bezpiecznych miejsc przeznaczonych do rekreacyjnego spędzania wolnego czasu – przypomina Polsat News.