18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potworne odkrycie w domu Oskara K.

Polak satanista i morderstwo we Włoszech. Co za horror!

29.07.2021  14:45
Satanistyczna zbrodnia we Włoszech. Polak przyznał się do zabicia sąsiada
Satanistyczna zbrodnia we Włoszech. Polak przyznał się do zabicia sąsiada Fot: John Powell / Rex Features/EAST EAST NEWS - zdjęcie ilustracyjne

Makabryczna zbrodnia jak z horroru we Włoszech. Wszystko wskazuje na to, że dokonano morderstwa na tle satanistycznym i to Polak miał pozbawić swojego sąsiada życia, czym informuje „Corriere della Sera".

Morderstwo we Włoszech. Wszystko wskazuje na to, że dokonał go młody Polak Oskar K., który pracował w ojczyźnie pasty i pizzy jako robotnik. Włoskie media ujawniły, że zgłosił się na policję cały we krwi, mówiąc lekarzom, że zranił się, mordując swojego sąsiada. Wkrótce potwierdzono, że 30-letni Maxim Z., cichy i pracowity ratownik na basenie w Brunico, znajdował się martwy w swoim mieszkaniu, a na jego ciele znaleziono liczne rany kłute.

Satanistyczny mord we Włoszech. Polak we krwi

Karabinierzy przeszukali dom Polaka i dokonali makabrycznego odkrycia – znaleźli czaszkę i kości wykorzystywane prawdopodobnie do rytuałów satanistycznych. Co więcej, Oskar K. był dobrze znany w środowisku satanistów, posługiwał się też okultystyczną symboliką. Na ramieniu ma wytatuowane „666”.

Narzędzie zbrodni - nóż - K. miał wyrzucić do rzeki Rienz przepływającej przez miasteczko. Nurkowie przeszukują jej dno – podaje Polsat News.

Czytaj także
Przeczytaj więcej