18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

smutne wieści

Polak brutalnie zamordowany w Wielkiej Brytanii. Ciało w parku

Emilia Waszczuk
19.04.2021  17:16
Polak zamordowany w Wielkiej Brytanii
Polak zamordowany w Wielkiej Brytanii Fot: Stephen Barnes/Shutterstock

Dramatyczne doniesienia z Wielkiej Brytanii. Nie żyje 39-letni Tomasz D., Polak mieszkający na Wyspach. Policja szuka morderców i apeluje o pomoc. 

W poniedziałek 12 kwietnia w okolicach parku Flatts Lande Country Park znaleziono zwłoki mężczyzny. Makabrycznego odkrycia dokonała para spacerowiczów, którzy niezwłocznie powiadomili służby.

Zwłoki szybko zidentyfikowano - ciało należało do mieszkającego nieopodal Tomasza D. To 39-letni Polak, który od 20 lat mieszkał w Wielkiej Brytanii.

Polak zamordowany na Wyspach. Szukają sprawców

Jak doszło do śmierci Tomasza D.? Tego jak na razie nie wiadomo, śledczy próbują ustalić jednak okoliczności zgonu i są niemal pewni - doszło do morderstwa.

Policja w Cleveland donosi, że do zbrodni mogło dojść już w połowie marca. Nie chcą ujawnić jednak szczegółów śledztwa. Apelują tylko, by każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje, mogące mieć związek ze śmiercią Tomasza D., skontaktował się z nimi.

Naszym zdaniem było to zaplanowane morderstwo. Potrzebujemy pomocy, by rozwikłać tę sprawę, jeśli więc posiadasz jakieś informacje, zgłoś się i pomóż nam znaleźć winnych

- przekazał prowadzący śledztwo Matt Murphy-King.

39-letni Tomasz D. osierocił córkę. Dziewczyna mieszka w Polsce.

Czytaj także
Przeczytaj więcej