18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie smażyła się za to w piekle?

Córka zabiła ojca patelnią. Nie przeżył

Wojciech Kozicki
07.05.2021  15:45
Polanica-Zdrój i masakra patelnią. Córka zabiła ojca
Polanica-Zdrój i masakra patelnią. Córka zabiła ojca Fot: Jim Moor/SUNSHINE/East News

Polanica-Zdrój (województwo dolnośląskie) i potworne morderstwo jak z horroru. Kobieta przyznała się, że zabiła własnego ojca, do którego się wprowadziła. Była uzbrojona w nóż i patelnię.

Brutalne morderstwo w Polanicy-Zdroju w województwie dolnośląskim. W styczniu 2021 roku 35-letnia kobieta wprowadziła się do ojca, a już cztery miesiące później odebrała mu życie. Jan Sałacki, szef Prokuratury Rejonowej w Kłodzku, poinformował, że gdy mężczyzna wrócił do domu późną nocą i poszedł spać, jego córka chwyciła za patelnię i nóż, by go zabić.

Córka zabiła ojca. Nóż i patelnia w akcji

Jak podaje Wirtualna Polska, kobieta katowała swojego ojca patelnią, a następnie zadawała ciosy nożem w okolice klatki piersiowej i szyi. W końcu ostrze się złamało, więc córka dusiła ojca gołymi rękami.

Szef Prokuratury Rejonowej w Kłodzku ujawnił, że kobieta sama wezwała policję i zeznała, że zbrodnię popełnił sąsiad. W trakcie wstępnych czynności policji postanowiła jednak przyznać się do morderstwa własnego ojca. Została aresztowana na 3 miesiące i usłyszała zarzut zabójstwa.

Sekcja zwłok wykazała, że bezpośrednią przyczyną śmierci 58-latka było najprawdopodobniej uduszenie. Na razie nie wiadomo jednak, jakie motywy kierowały córką zmarłego mężczyzny - podaje Wirtualna Polska.