18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niecodzienna interwencja

Policja odebrała zgłoszenie o niedźwiedziu. Nowa wersja "laguna"

Bartłomiej Ciepielewski
14.08.2021  13:49
Niecodzienna sytuacja w Grójcu
Niecodzienna sytuacja w Grójcu Fot: Soft Light/Shutterstock

Policjanci z Grójca odebrali zgłoszenie o niedźwiedziu wylegującym się na krajowej pięćdziesiątce. Po dotarciu na miejsce zamiast dzikiego zwierzęcia znaleźli... pluszowego misia. Teraz mundurowi poszukują właściciela zaginionej zabawki.

Rzeczniczka grójeckiej policji poinformowała o niecodziennym zgłoszeniu, z którego wynikało, że na jednej z dróg krajowych leżał niedźwiedź. Jak przekazał zgłaszający, zwierzę leżało w miejscowości Witalówka i stanowiło poważne zagrożenie w ruchu drogowym.

Policjanci jadący na miejsce zastanawiali się, czy na terenie powiatu grójeckiego kiedykolwiek przebywały niedźwiedzie, ale zgłoszenie potraktowali poważnie - mówiła Agnieszka Wójcik z KPP w Grójcu.

Na miejscu okazało się, że na drodze zamiast wygłodniałego niedźwiedzia leżał duży, pluszowy miś.

Policjanci zaopiekowali się pluszowym misiem

Mundurowi udzielili pluszakowi pierwszej pomocy. Miś został zabrany na komisariat, gdzie zaszyto jego „rany”.

pbq1d1x24ezxadf336jjn3vxby44vgyh

Był lekko ranny, jego futerko w dwóch miejscach było rozerwane. Jednak metka przy uchu świadczy o tym, że misiek jest nowy - informuje policja.

Teraz policjanci poszukują właściciela misia. Po zabawkę można zgłosić się pod numerem 47 702 72 28.

Do podobnej interwencji doszło w kwietniu, kiedy to mieszkanka Krakowa zobaczyła dziwne zwierzę. Jak twierdziła "jest brązowy, siedzi na drzewie i to lagun". Inspektorzy na miejscu zamiast dzikiego „laguna” znaleźli zwykły rogalik spoczywający na gałęzi drzewa.