18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Widzieliście go?

Policja udostępnia wizerunek gwałciciela. Skrzywdził dziecko

25.09.2019  14:48
Policja udostępnia wizerunek gwałciciela. Skrzywdził dziecko
Policja udostępnia wizerunek gwałciciela. Skrzywdził dziecko Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Policja postanowiła w tej sprawie podjąć drastyczne kroki. Udostępniła wizerunek gwałciciela, który zrobił krzywdę dziewczynce. 

Policja czasem decyduje się na takie kroki, kiedy nie może ująć sprawcy przestępstwa. Dzięki publikacji wizerunku gwałciciela, jest większa szansa, że ktoś go widział i dojdzie do jego pojmania.

Policja publikuje wizerunek gwałciciela 

Tragiczne zdarzenie miało miejsce 19 września w Zduńskiej Woli. Obcy mężczyzna brutalnie wykorzystał nieletnią dziewczynkę i zbiegł z miejsca zdarzenia. Jeśli gdziekolwiek zauważyłeś/łaś tego człowieka - nie wahaj się i zadzwoń na policję.

fot. Policja
fot. Policja Fot: Policja

Mężczyzna ma około 40-50 lat. Po ulicach Zduńskiej Woli prawdopodobnie przemieszczał się na rowerze. W sieci jest również zdjęcie gwałciciela, które pochodzi z monitoringu miejskiego.

fot. monitoring miejski
fot. monitoring miejski Fot: monitoring miejski
fot. monitoring miejski
fot. monitoring miejski Fot: monitoring miejski

W chwili napaści, zwyrodnialec miał na sobie jaskrawą bluzę z napisem AQUA, krótkie czarne spodenki i czarne legginsy. Mężczyzna nosi okulary korekcyjne. 

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub posiadają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, prosimy o kontakt. Informacje można przekazywać bezpośrednio funkcjonariuszowi, który bada sprawę pod numerem 601 356 422. Na zgłoszenia czeka też dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli, pod numerem 43 824 43 11 oraz 43 824 43 03

- prosi policja. 

W tym momencie liczy się absolutnie każdy ślad. 

Przeczytaj więcej
Komentarze