18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pójdzie siedzieć?

Policjant znęcał się nad partnerką. Usłyszał zarzuty

23.06.2021  19:32
Policjant znęcał się nad partnerką
Policjant znęcał się nad partnerką Fot: areporter/Shutterstock

Policjant z Opola usłyszał zarzut fizycznego znęcania się nad swoją partnerką. Jak przekazała prokurator Liliana Kapera-Kopczyk, mężczyźnie grozi kara nawet pięciu lat pozbawienia wolności.

Podczas sobotniej imprezy urodzinowej zorganizowanej pod Opolem jej uczestnicy usłyszeli krzyki. Jak się okazało, między parą gości przebywającą na przyjęciu wywiązała się awantura. Według wstępnych ustaleń 40-letnia kobieta została zaatakowana przez swojego partnera, 47-letniego policjanta z Dobrzenia Wielkiego.

Policjant podejrzany o pobicie partnerki

Poszkodowana miała poważne obrażenia głowy i całego ciała. Na miejsce wezwano medyków, którzy stwierdzili u kobiety uraz głowy oraz złamanie nosa. Sprawca pobicia uciekł z miejsca zdarzenia.

Jak informuje opolska prokuratura, mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad swoją partnerką, czego przejawem było pobicie.  47-latek nadal przebywa na wolności, lecz nałożono na niego zakaz kontaktowania się oraz zbliżania do pokrzywdzonej. Dodatkowo znajduje się on pod stałym nadzorem policji. Za popełnione czyny grozi mu kara do 5 lat więzienia.