18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Highway to hell

Policyjny pościg. Transmitował swoją śmierć [WIDEO]

Wojciech Kozicki
07.05.2020  16:05
Policyjny pościg, strzelanina i makabryczna transmisja na Facebooku
Policyjny pościg, strzelanina i makabryczna transmisja na Facebooku Fot: Twitter

Policyjne pościgi w USA rzadko kończą się tak jak w filmach lub grze GTA. Zazwyczaj przestępcy i łobuzy stają przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości lub Sądem Ostatecznym. Tym razem doszło do strzelaniny i kierowca nie przeżył. Cały świat ujrzał jego smutny koniec.

Pościg policyjny w Indianapolis i brutalna strzelanina. Pewien kierowca, zidentyfikowany przez "Indianapolis Star" jako Sean Reed, jechał zbyt brawurowo i przekraczał prędkość. Amerykańska policja jest jak śpiewające siostry Godlewskie – nie ma litości. Funkcjonariusze ruszyli w pogoń za piratem drogowym.

Highway to hell

Akcja trwała 15 minut. Jak podaje „New York Post”, mężczyzna miał przy sobie broń palną i strzelał w kierunku stróżów prawa. Skończyło się jednak na tym, że to jego dosięgnęła śmiercionośna kula i pomknął autostradą do piekła.

Transmisja live na Facebooku i śmierć na żywo

Okazało się, że mężczyzna podczas pościgu prowadził na Facebooku transmisję na żywo. Cały świat ujrzał moment jego śmierci i słyszał ostatnie tchnienie. Policja nie potwierdziła jeszcze oficjalnie autentyczności nagrania. Wiadomo natomiast, że policjant, którzy go zastrzelił jest na przymusowym urlopie i toczy się w tej sprawie śledztwo.

Policyjny pościg w USA i strzelanina [WIDEO]

Przeczytaj więcej
Komentarze