18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

trwają poszukiwania

Beata zaginęła w Szwecji. ZNALEŹLI ZAKRWAWIONE UBRANIE

Emilia Waszczuk
01.10.2021  09:01
Beata Ratzman zaginęłą w Szwecji
Beata Ratzman zaginęłą w Szwecji Fot: Policja

Trwają poszukiwania 32-letniej Pauliny z Polski. Beata Ratzman zaginęła kilka dni temu. Służby oskarżają jej męża o uprowadzenie.

32-letnia Polka pochodząca z Tczewa zaginęła. Kobieta w 2012 roku wyjechała do Szwecji w poszukiwaniu lepszego życia. Zabrała ze sobą czworo małych dzieci. Na miejscu poznała mężczynę - również pochodzącego z Polski. Wkrótce pobrali się i doczekali wspólnego potomka. Dziś okazuje, się, że mąż pani Beaty to jej zguba...

Mama poszukiwanej Beaty Ratzman wyjawiła prasie bolesną prawdę: 49-letni mąż miał na jej punkcie obsesję. - W grudniu zeszłego roku doszło do potężnej awantury. Wtedy zaczęło się wszystko dziać na poważnie - mówi mama 32-latki.

Zaginiona Polka uprowadzona przez męża?

Pod koniec sierpnia 32-latka złożyła pozew rozwodowy i wniosek o przyznanie wyłącznej opieki nad dziećmi. Kobieta chciała zakazu zbliżania się dla męża, prośba ta została jednak odrzucona. Śledczy tłumaczyli, że mężczyzna nie miał wcześniej żadnych problemów z prawem, w tym skarg o przemoc domową.

Niedługo później Beata Ratzman zaginęła. W ostatni piątek września widziana była z mężem w Malmoe - mieście, gdzie mieszkali. Siedzieli w srebrnym samochodzie, kłócili się. Po chwili wyszli z niego i udali się w nieznanym kierunku. Po pewnym czasie mężczyzna sam wrócił do auta. Od tej pory nikt pani Beaty nie widział, milczy też jej telefon.

Znaleziono ślady krwi. Beata Ratzman nie żyje?

Mama 32-latki po dwóch dniach braku kontaktu zawiadomiła służby. Policja rozpoczęła poszukiwania, wykorzystano do nich psy tropiące, nurków i śmigłowce. Jak na razie bezskutecznie. Akcja poszukiwawcza została zawieszona w czwartek 30 września, śledztwo jednak nadal trwa. Tego samego dnia szwedzka prasa informowała o znalezieniu zakrwawionych fragmentów ubrania. Badania wykazać mają, czy to krew Beaty Ratzman.
49-letni mąż kobiety przebywa w areszcie. Został oskarżony o uprowadzenie kobiety. Nie przyznaje się do winy i odmawia składania wyjaśnień.

Czytaj także
Przeczytaj więcej