18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koszmar

Polka ZAMORDOWANA na Malcie?! Śmierć 29-latki

03.01.2022  08:30
Malta: Znaleziono ciało 29-letniej Polki.
Malta: Znaleziono ciało 29-letniej Polki. Fot: AP/East News

Śmierć rodaka lub rodaczki poza granicami naszego kraju, w tragicznych okolicznościach — zawsze wszystkimi wstrząsa. Niestety, teraz może potwierdzić się tragiczny scenariusz. Na Malcie odnaleziono ciało 29-letniej Polki.

Dramatyczne wiadomości z Malty. W niedzielny poranek na tej wyspie odnaleziono ciało 29-letniej Polki. Na razie wszystko wskazuje na to, że młoda kobieta została zamordowana, a przy tym istnieje podejrzenie wystąpienia motywu seksualnego.

Malta: Znaleziono ciało 29-letniej Polki

Obecnie tamtejsze służby zatrzymały w sprawie 20-letniego mieszkańca Zejtun na Malcie. Kobiecie pochodzącej z naszego kraju nic jednak nie wróci życia, dlatego nie dziwi fakt, że jej rodacy pogrążeni są w głębokim smutku. 

Nie wiadomo, jak i dlaczego zmarła Polka znalazła się na Malcie. Jej zwłoki odnalazł przypadkowy przechodzień, który o 6:20 rano na promenadzie Ġnien Indipendenza w Sliemie w Ogrodzie Niepodległości zauważył coś niepokojącego.

Ciało 29-latki miało być niekompletnie ubrane. Nie wystąpił żaden problem z ich identyfikacją, bowiem tuż przy zmarłej znaleziono komplet dokumentów i stąd wiemy, że była ona polskiej narodowości.

Przyczyną śmierci młodej kobiety był uraz głowy, przez to wszystko wskazuje na to, że została zamordowana. Podejrzanego w tej sprawie 20-latka znaleziono przy jednym z kościołów. Mężczyzna dziwnie się zachowywał, przewracał krzesła, potem znaleziono przy nim kilka przedmiotów, które należały do Polki. Szczegóły tej tragedii wyjaśni policyjne śledztwo.

W głowie nie mieści nam się to, co musi obecnie czuć rodzina 29-latki. Będziemy informować o dalszych postępach w tej sprawie.

Czytaj także