18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Konflikt międzynarodowy

Polka tłukła Niemca, jak schabowe. Szok na Wyspach Kanaryjskich

16.09.2021  14:41
Przemoc na Wyspach Kanaryjskich
Przemoc na Wyspach Kanaryjskich Fot: MarinaP/Shutterstock

Hiszpański sąd wydał wyrok w sprawie 34-letniej turystki z Polski, która wybrała się na letni wypoczynek na Wyspach Kanaryjskich. 34-latka regularnie biła swojego męża, przez co najbliższe dwa miesiące spędzi za kratkami.

Jak poinformował hiszpański dziennik "Canaritas7" młoda obywatelka Polski przez całe wakacje znęcała się nad swoim 56-letnim małżonkiem z Niemiec. Początkowo świadkowie przemocy sprawę ignorowali, lecz w pewnym momencie miarka się przebrała.

Jeden z pracowników obiektu zgłosił sprawę na policję, gdy na jego oczach rozwścieczona Polka zaczęła tłuc męża, niczym niedzielnego schabowego. Funkcjonariusze na miejscu potwierdzili agresywne nastawienie kobiety i zabrali ją do aresztu.

Agresorka z Polski trafi za kratki

Według doniesień "Canaritas7" kluczowe dla zatrzymania męskiej bokserki były zeznania jej męża. Co więcej, mundurowi na jego ciele zauważyli liczne rany i siniaki.

Mężczyzna zeznał, że od kilku dni otrzymuje ciosy od swojej żony bez żadnego powodu, a sam nie stawia jej oporu. Świadectwo to zostało potwierdzone przez różnych klientów hotelu - relacjonuje kanaryjska gazeta.

Sprawą zajął się hiszpański sąd, który skazał Annę M. na dwa miesiące aresztu oraz roczny zakaz zbliżania się i kontaktowania z mężem. Czyżby zaszłości historyczne i przypływ "patriotyzmu" sprawiły, że polsko-niemiecka miłość wygasła?