18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Masakra w Uccle

Polka zabita w Belgii. Zadźgał ją na oczach jej dzieci

Wojciech Kozicki
19.05.2020  10:55
Polka zamordowa w Belgii. Dzieci patrzyły na horror
Polka zamordowa w Belgii. Dzieci patrzyły na horror Fot: Pixabay/_Alicja_

Potworna zbrodnia w Belgii. Polka został brutalnie zamordowana nożem na oczach swoich dzieci. Media publikują nowe informacje w tej sprawie. Wszystko przez depresję i kwarantannę?

Polka zabita w Belgii. 11 maja w jednym z mieszkań 37-latek zamordował kobietę nożem, zadając ją kilka ciosów. Zbrodni dokonał na oczach jej dzieci. Media potwierdziły, że w lokalu „mieszkała pięcioosobowa rodzina – rodzice i troje małych dzieci”. Radiozet.pl ujawnia, że tragedia rozegrała się w miejscowości Uccle.

Zabójstwo Polki w Belgii

Mężczyzna zawiadomił policję telefonicznie i poinformował, że ciężko ranił Polkę. Gdy na miejscu zjawiły się służby medyczne, było już za późno na ratunek.

Jak podaje Polsat News, sąsiedzi uważali Polkę za "słodką i spokojną piękną damę”. Twierdzą, że jej partner prawdopodobnie również pochodził w Polski. Mieli córkę i dwóch synów. Nieoficjalnie mówi się, że morderca cierpiał na depresję. Został już aresztowany, a dziećmi opiekują się dziadkowie.

Jak donoszą belgijskie media, w ostatnich tygodniach zauważalne są napięcia w wielu rodzinach. To efekt izolacji społecznej spowodowanej pandemią koronawirusa, kiedy domownicy przez długi czas przebywają ze sobą na małych powierzchniach. Rośnie też liczba przypadków przemocy wobec partnerów – pisze Polsat News.

logo Tu się dzieje