18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

niewyobrażalna zbrodnia

Polka brutalnie zabita w Wielkiej Brytanii. Policja była tuż obok

25.02.2021  13:56
Polka zamordowana w Wielkiej Brytanii
Polka zamordowana w Wielkiej Brytanii Fot: Mr Doomits/Shutterstock

Dramatyczne doniesienia z Wielkiej Brytanii. W miejscowości St Ives pod Cambridge doszło do morderstwa. Ofiarą okazała się Polka.

Niespełna 60-letnia Wiesława M. pochodziła z Chełma, miała  pięcioro dzieci. Informacje o nich są rozbieżne - mówi się o pięciu synach lub czterech synach i córce. Wszyscy są już dorośli.

Wiesława M. mieszkała w domu przy Norris Road sama. Jej ciało znaleziono na terenie posesji , koroner stwierdził, że z całą pewnością do śmierci nie doszło w sposób naturalny - kobietę ktoś zamordował.

Polka zamordowana w Wielkiej Brytanii. Sprawca zatrzymany

Co najbardziej szokujące, dom Wiesławy M. stoi tuż obok komisariatu policji. Mimo to doszło tam do przeraźliwej zbrodni. Policjanci do budynku przybyli dopiero po wezwaniu ich na miejsce.

Tam też aresztowali podejrzanego o popełnienie przestępstwa. I tu kolejna szokująca informacja - to Polak, 40-letni Ernest G., który - jak udało się ustalić o2.pl, miał od kilku tygodni zmagac się z poważnymi problemami psychicznymi i być agresywny wobec innych ludzi.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze