18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trochę posiedzi

Polka zabiła muzułmanina. Zmuszał ją do czytania Koranu

26.07.2021  21:39
Polka zastrzeliła 35-latka
Polka zastrzeliła 35-latka Fot: Fer Gregory/Shutterstock

Anna B. bezgranicznie pokochała Marokańczyka Mohameda R., który wielokrotnie wykorzystywał jej uczucia. Gdy kobieta zdała sobie sprawę, że 35-latek utrzymuje z nią kontakt dla pieniędzy, postanowiła go zabić. Teraz grozi jej kara dożywocia.

Anna przez dwa lata romansowała z Marokańczykiem Mohammedem R. Wiedziała, że 35-latek był żonaty, lecz pokochała go na tyle, że spełniała wszystkie jego zachcianki, wydając na niego mnóstwo pieniędzy. Po czasie zauważyła, że kochanek utrzymuje z nią kontakt głównie dla korzyści finansowych.

Dodatkowo Mohammed stawał się zaborczy, kontrolował Annę B., a nawet kazał jej czytać Koran. Kobieta załamała się psychicznie, zaczęła brać narkotyki, lecz ciągle do niego wracała. W końcu postanowiła zerwać z nim kontakt raz na zawsze.

Polka zastrzeliła kochanka

Jesienią ubiegłego roku oskarżona zwabiła partnera do hotelu Diament. Tam wyjęła broń i zastrzeliła 35-latka, po czym uciekła. Po zażyciu środków odurzających chciała popełnić samobójstwo, lecz ostatecznie plan ten nie wypalił.

Anna B. nie chce przyznać się do zbrodni. Po pytaniu o to, czy zabiła, kiwnęła jedynie głową. Podczas rozmowy ze śledczymi dodała, że broń została w hotelu. O jej przyszłości zadecyduje Sąd Okręgowy w Katowicach. Za popełnioną zbrodnię grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Czytaj także
Przeczytaj więcej