18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

biedne dziecko

Zgwałcona dziewczynka w krzakach! Wyciągnęli ją z placu zabaw

19.07.2022  11:12
Dziewczynka zgwałcona. Wyciągnęli ją z placu zabaw
Dziewczynka zgwałcona. Wyciągnęli ją z placu zabaw Fot: Shutterstock

Wstrząsające doniesienia ze stolicy. 13-letnia dziewczynka z Warszawy padła ofiarą obrzydliwego gwałtu. Sprawę bada prokuratura.

Kolejne niewinne dziecko padło ofiarą gwałtu, w dodatku ponoć zbiorowego! Zaledwie dzień wcześniej informowaliśmy o 12-letnim chłopczyku, który został zgwałcony w aquaparku we Wrocławiu. Teraz media donoszą o ataku na zaledwie 13-letnią dziewczynkę.

Do przestępstwa doszło już przed miesiącem, jednak dopiero teraz ujawniono informacje o nim. Wedle doniesień informatorów, 13-latka bawiła się na placu zabaw w parku Przy Bażantarni na warszawskim Ursynowie. Tam zaczęło zaczepiać ją dwóch 17-letnich chłopców.

Dziewczynka odurzona i zgwałcona

Jak podaje portal haloursynów.pl, nastolatkowie najprawdopodobniej wrzucili coś do napoju dziewczynki, a następnie odurzoną zaciągnęli na ulicę Nowoursynowską i zgwałcili. Swoją ofiarę pozostawili półprzytomną i półnagą w krzakach. Tam została znaleziona.

Już wiadomo, że w sprawie zatrzymany został jeden z chłopców. Co z drugim napastnikiem? Nie wiadomo. O sprawę w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie pytali dziennikarze "Super Expressu". Prokurator Aleksandra Skrzyniarz odmówiła udzielenia informacji, argumentując, że sprawa jest bardzo delikatna.

Zatrzymany 17-latek usłyszał już zarzuty wykorzystania seksualnego osoby małoletniej przy jej bezradności lub niepoczytalności.

Czytaj także