18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bentley w rowie

Wypadek samochodowy. Nie żyje polski milioner

Wojciech Kozicki
19.11.2020  21:02
Wypadek samochodowy. Zginął polski milioner?
Wypadek samochodowy. Zginął polski milioner? Fot: OSP Janowiec Kościelny

Potworny wypadek samochodowy na trasie S7 w pobliżu węzła Powierz. Policja poinformowała, że kierowca jadący luksusowym Bentleyem nie przeżył dachowania. Media nieoficjalnie Warszawski w wypadku zginął warszawski milioner.

Śmiertelny wypadek samochodowy na trasie S7 w pobliżu węzła Powierz (na wysokości wsi Sołtys na Mazurach). Polsat News podaje, że ok. godziny 17:34 samochód marki Bentley dachował i wpadł do rowu. Ochotnicza Straż Pożarna z Janowca Kościelnego napisała na Facebooku, że do działań wyjechał zastęp 509-26 GBARt w 6-cio osobowej obsadzie.

Wypadek samochodowy - nie żyje polski milioner?

Strażacy na miejscu zastali samochód Bentley w rowie. Jechał nim tylko kierowca. W akcji ratunkowej uczestniczyło 7 zastępów straży pożarnej i 3 policyjne radiowozy. Gdy na miejscu zjawił się Zespół Ratownictwa Medycznego, potwierdzono zgon 67-letniego kierowcy. Nieoficjalnie podano, że to znany warszawski milioner.

Jadąc prostym odcinkiem drogi w kierunku Gdańska, dachował w przydrożnym rowie. W trakcie zdarzenia mężczyzna wypadł z pojazdu i poniósł śmierć na miejscu – informuje warmińsko-mazurska policja.

Miejsce wypadku zbadała grupa dochodzeniowo-śledcza i technik kryminalistyki. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej.