18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiele lat więzienia?

Polski muzyk zatrzymany za narkotyki

Wojciech Kozicki
10.04.2020  09:56
Polski raper zatrzymany za narkotyki
Polski raper zatrzymany za narkotyki Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Polskie gwiazdy i narkotyki! Słynny raper wchodzący w skład grupy hip-hopowej „Pewna Pozycja” (informacja nieoficjalna) został zatrzymany przez policję i jak podają media oraz rzecznik policji, był w posiadaniu znacznej ilości narkotyków.

Polska scena hip-hopowa ma flow dzięki narkotykom? Jak podaje „Polsat News”, policjanci kryminalni z warszawskiego Mokotowa zatrzymali 36-letniego rapera posiadającego dużą ilość narkotyków. Nieoficjalnie podano, że Jarosław K. to warszawski raper i członek grupy „Pewna Pozycja”.

Mokotowscy kryminalni ustalili, że 36-letni mężczyzna może być w posiadaniu znacznej ilości narkotyków, które czasami przechowuje u swojego kolegi na warszawskim Śródmieściu – powiedział rzecznik mokotowskiej policji asp. szt. Robert Koniuszy. (Polsatnews.pl)

Policjanci ustalili, że artysta planował przewieźć kokainę i marihuanę do swojego kolegi, ale najpierw zamierzał odwiedzić swoją matkę w centrum Warszawy.

Pod ten adres srebrnym dodgem caravanem podjechał 48-letni mężczyzna. Obserwowany 36-latek usiadł na tylnym siedzeniu auta i razem pojechali ulicami warszawskiego Mokotowa w kierunku Ursynowa. Będąc na jednym z tamtejszych osiedli zatrzymali się na chwilę, a następnie ruszyli w drogę powrotną w kierunku Śródmieścia. Po drodze zostali zatrzymali do kontroli przez policjantów – oświadczył w rozmowie z Polsat News Koniuszy.

Polski raper aresztowany

Jak okazało się podczas zatrzymania, Jarosław K. miał przy sobie pół kilograma amfetaminy, pół kilograma marihuany, 400 gramów haszyszu i 800 gramów tabletek MDMA. W jego mieszkaniu, gdzie przebywała jego partnerka, znaleziono kolejny worek z marihuaną. W sumie raper miał 3,5 kilograma narkotyków.

Przyznał się do winy i jak na razie aresztowano go na 3 miesiące. Może jednak spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

logo Tu się dzieje