18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Duda oczyści go z narkotyków?

Znany raper aresztowany. Andrzej Duda może go uratować

21.11.2019  11:02
Raper, muzyk i... gangster? Sąd wydał wyrok
Raper, muzyk i... gangster? Sąd wydał wyrok Fot: YouTube/CiemnaStrefa

Znany polski raper w poniedziałek został aresztowany. Bonus RPK przebywa obecnie w zakładzie karnym i jak zdecydował sąd, spędzi w więzieniu 5,5 roku za handel narkotykami. Może go uratować prezydent Andrzej Duda.

Polski raper Bonus RPK został zatrzymany przez policję i przewieziony do więzienia. Jak informuje CGM.pl, funkcjonariusze aresztowali muzyka podczas rutynowej kontroli drogowej.

Miał pojawić się w zakładzie karnym we wrześniu, ale uniemożliwiły mu to problemy zdrowotne i operacja. Kolejna rozprawa ma odbyć się 29 listopada, ale artysta liczy na kasację wyroku w Sądzie Najwyższym lub ułaskawienie prezydenta.

Hej, miałam nadzieję, że ten dzień nigdy nie nadejdzie i nie będę musiała tego pisać.. ale niestety... 18.11 Oliwier został zatrzymany i przewieziony do Zakładu Karnego.
Pomimo że 29.11 odbędzie się kolejne posiedzenie o odroczenie kary nie dało się nic zrobić. Oliwier się nie ukrywał, normalnie funkcjonował, wracał ze studia do Nas do domu i przy kontroli drogowej jako pasażer został wylegitymowany, był nakaz doprowadzenie dlatego go zatrzymali.. Oczywiście się nie poddajemy i będziemy walczyć dalej nadzieja w kasacji i ułaskawieniu. Trzymajcie kciuki Dominika – napisała partnerka rapera na Facebooku.

Polski raper i handel narkotykami

Jak przypomina Noizz.pl, Bonus RPK w lipcu 2018 roku  został skazany na 5,5 roku bezwzględnego więzienia i karę finansową w wysokości niemal pół miliona złotych za handel marihuaną i kokainą w latach 2008-2010. Twierdził jednak, że wyrok jest skandaliczny, a świadkowie niewiarygodni.

Nawet mimo braku żadnych twardych dowodów, a na podstawie tylko i wyłącznie samych słów skruszonych bandytów, człowiek w tym kraju nie ma żadnych szans na sprawiedliwość – stwierdził Bonus RPK. (Noizz.pl)

Bonus RPK - Hymn Ulicy:

logo Tu się dzieje