18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Problemy ze wzrokiem?

Pomylił kobietę z psem. Teraz zajmuje się nim policja

24.11.2019  17:31
Pomylił kobietę z psem. Teraz zajmuje się nim policja
Pomylił kobietę z psem. Teraz zajmuje się nim policja Fot: MONKPRESS/East News

W Zielonej Górze kierowca volkswagena... pomylił kobietę z psem. Potrącił ją, kiedy przechodziła przez pasy, a potem odjechał nie udzielając pomocy.

Takie rzeczy nie śniły się chyba nikomu. Pewien kierowca ma bardzo ciekawą linię obrony, która w jego mniemaniu powinna wytłumaczyć skandaliczny czyn, jakiego się dopuścił.

Jadąc drogami Zielonej Góry, kierowca volkswagena potrącił kobietę, która przechodziła przez pasy. Kiedy trafił w ręce policji tłumaczył, że nie zatrzymał się by udzielić ofierze pomocy, bo był przekonany... że potrącił psa.

Pomylił kobietę... z psem

Inna sprawa, że nawet potrąconemu psu przydałaby się jakaś pomoc. Pokrzywdzona przez pirata drogowego 32-latka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Poinformowani przez świadków zdarzenia policjanci szybko odnaleźli sprawcę.

Podejrzanym o spowodowanie wypadku okazał się 37-letni mieszkaniec Zielonej Góry. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że mężczyzna miał 2,5 promila

- poinformowała podinsp. Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Mężczyzna został zatrzymany. Odpowie za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia. Grozi mu za to nawet do 12 lat więzienia.

Czytaj także