18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje

Koniec poszukiwań Ibrahima. Dziecko odnalezione

Wojciech Kozicki
18.02.2020  18:14
Porwanie Ibrahima - koniec poszukiwań, dziecko odnalezione
Porwanie Ibrahima - koniec poszukiwań, dziecko odnalezione Fot: Child Alert, Policja

Porwanie 10-letniego Ibrahima wstrząsnęło Polską i do dzisiaj trwały poszukiwania zaginionego dziecka. Child Alert został odwołany, a w sprawie uprowadzenia chłopca pojawiły się nowe informacje.

W niedzielę w Gdyni został porwany 10-letni Ibrahim. Jak zeznała jego matka Karolina, dziecko uprowadził jego ojciec Marokańczyk Azeddine Oudriss. Wkrótce pojawiły się informacje, że to właśnie matka dziecka złamała prawo, a prokuratura ma ją na celowniku.

Porwany Ibrahim - koniec poszukiwań

Jak podaje RMF, powołując się na wypowiedź Mariusza Ciarki z KGP, belgijska policja ustaliła miejsce pobytu dziecka. Służby uznały sprawę za zakończoną, a Ibrahim jest cały i zdrowy. Media donoszą również, że chłopiec jest pod opieką ojca, a kolejne czynności podejmie sąd. Wiadomo również, że w nocy matka dziecka dotarła do Belgii.

Belgijska prokuratura wczoraj poinformowała, że zapadł wyrok sądu i to ojciec Ibrahima jest jego prawowitym opiekunem. Matka dziecka twierdzi jednak, że to jej prawnie należy się dziecko. Śledczy z Gdańska będą starali się te informacje zweryfikować.

Przeczytaj więcej
Komentarze