18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje o porwaniu

Świadek widział porwanie Ibrahima. "Stróżka krwi"

Wojciech Kozicki
17.02.2020  21:37
Porwanie Ibrahima - ojciec zabrał dziecko do Belgii?
Porwanie Ibrahima - ojciec zabrał dziecko do Belgii? Fot: Policja

10-letni Ibrahim został porwany przez ojca, trwają poszukiwania dziecka w całej Polsce i obowiązuje Child Alert. Tymczasem media dotarły do świadka, który twierdzi, że widział moment, gdy ojciec chłopca Azeddine Oudriss zabierał dziecko.

Porwanie Ibrahima w Gdyni wstrząsnęło Polską. Gdzie ojciec zabrał 10-letniego Chłopca? Pojawiły się podejrzenia, że mógł go już wywieźć do Belgii lub Maroka. Tymczasem belgijska prokuratura ujawniła informacje, które pogrążają matkę dziecka.

Porwanie dziecka

Matka Ibrahima Karolina twierdziła, że podczas porwania otrzymała od porywacza cios w głowę. Tymczasem „Fakt” dotarł do świadka zdarzenia, który opisał jak wyglądało porwanie Ibrahima.

Pan Edwin powiedział „Faktowi”, że w niedzielny wieczór wyszedł z psem i nagle usłyszał sąsiadkę wołającą o pomoc. Zobaczył, że po jej czole spływała krew, co może potwierdzić, że Azeddine Oudriss ją uderzył.

Wyszedłem akurat na dwór z psem. Słyszałem, jak sąsiadka krzyczy, woła o pomoc. Po jej czole spływała stróżka krwi - powiedział pan Edwin. (Fakt.pl)

Mama Ibrahima zeznała, że zgłosiła porwanie dziecka w niedzielę, ale policjanci wdrożyli procedurę Child Alert dopiero w poniedziałek. Zapowiedziała również, że wyjeżdża do Belgii, by tam odnaleźć swoje dziecko. Twierdzi, że  porywacz skontaktował się z nią telefonicznie i dał jej porozmawiać z dzieckiem, a wtedy dowiedziała się, że Ibrahim może znajdować się w Belgii. Jej zdaniem chłopczyk był ospały i prawdopodobnie dostał leki uspokajające.

To było straszne. Widziałam, jak szarpią moje dziecko, a ono płacze i krzyczy: mamo, pomóż mi – relacjonowała porwanie pani Karolina. (Fakt.pl)

child alert
child alert Fot: child alert
Przeczytaj więcej
Komentarze