18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat na Ukrainie

Porwanie dziecka - szokujące WIDEO!

Wojciech Kozicki
01.09.2020  20:24
Porwał dziecko na stacji benzynowej - nagrała go kamera
Porwał dziecko na stacji benzynowej - nagrała go kamera Fot: Twitter/МВС України

Porwanie dziecka na Ukrainie i dramat na stacji benzynowej. Podczas gdy kobieta poszła zapłacić za benzynę, mężczyzna wsadził małą dziewczynkę do swojego samochodu i odjechał. Wszystko zarejestrowały kamery na stacji benzynowej.

Ukraina. Na stacji benzynowej w Boryspolu w pobliżu Kijowa doszło do porwania dziecka. Kobieta odwróciła się, by zapłacić za zatankowane paliwo, a wówczas jej 4-letnią córeczkę dorwał 29-letni zwyrodnialec. Kamery monitoringu na stacji benzynowej zarejestrowały jak wciągnął dziecko do samochodu i odjechał w nieznanym kierunku.

Porwanie dziecka - nagranie WIDEO

Według szefa policji w Kijowie, Andrija Nebytowa policja natychmiast ruszyła na poszukiwanie dziecka i wysłała wszystkie jednostki, by odnalazły 4-latkę. Do akcji wkroczyli również  funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Policji z Kijowa. 

Porywacz dziecka został namierzony i schwytany w 2 godziny. Potwierdzono, że dziecku nie stała się krzywda. Mogło jednak dojść do tragedii, ponieważ Ukrainiec przyznał się, że porwał dziecko z „zamiarem popełnieniu przestępstwa”. Za to co zrobił grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

Uprowadzenie dziecka na Ukrainie [WIDEO]