18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

dzieje się

Politycy PiS na orgii w Brukseli. Polska policja ściga organizatora

Emilia Waszczuk
03.12.2020  12:41
Polska policja sprawdza organizatora orgii w Brukseli
Polska policja sprawdza organizatora orgii w Brukseli Fot: WOJCIECH STROŻYK/REPORTER /Policja.pl

Szokujące doniesienia. Polska policja sprawdza mężczyznę, który w Belgii organizuje orgie dla homoseksualistów. Wcześniej 29-latek poinformował, że w jego imprezach uczestniczą politycy PiS.

Historia orgii, którą w ostatni piątek rozwiązała policja w Brukseli, nabiera nowych kolorów. Sprawa, poza Węgrami, szczególnie dotyka Polaków. Najpierw okazało się bowiem, że z imprezy zorganizowanej po to, by dwudziestu mężczyzn mogło uprawiać ze sobą seks (dla jasności - bez kobiet), przez okno uciekał jeden z założycieli Fideszu, czyli zaprzyjaźnionej z PiS partii Viktora Orrbana. W czwartek Onet opublikował rozmowę z organizatorem gejowskiej orgii, który oznajmił, że stałymi gośćmi jego imprez są... POLITYCY PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI. Teraz za sprawę wzięła się polska policja.

Policja sprawdza organizatora orgii

Czy interwencja służb mundurowych znad Wisły ma związek z orgią, a może z faktem, że jest pandemia, a w pandemii imprez organizować nie można? Nic z tych rzeczy, wszak sprawa dotyczy Belgii. Może więc chodzi o informację, że w orgiach biorą udział politycy partii rządzącej, której polska policja (zwłaszcza warszawska) ostatnimi czasy wiernie służy? To też nie to.

Policjanci nie zajmą się pomówieniem, bo i nie wiadomo, kto został pomówiony (o ile to pomówienie, a nie prawdziwe informacje). Imprezom w Brukseli przyjrzą się mundurowi z Wadowic, którzy zastanawiają się, czy David Manzheley (organizator orgii) nie jest przypadkiem poszukiwanym listem gończym przestępcą.

Mężczyzna z Brukseli to oszust z Wadowic?

O tym, że policja zainteresowała się gejem z Brukseli, informuje RMF. Donoszą, że służby zobaczyły w organizatorze orgii Polaka, oszusta z Wadowic. Co ciekawe, poszukiwany listem gończym nazywa się... Dawid Manzheley, jest tylko starszy od rozmówcy Onetu.

Zgadza się jednak wygląd mężczyzny (są do siebie bardzo podobni), sylwetka (szczupła, niski wzrost), kolor włosów, kształt uszu i oczu, kształt twarzy. Czy możliwe, że to ten sam człowiek?

Zbieżność nazwisk jest; zdjęcie także jest podobne. Czy jest to ta sama osoba, tego nie możemy potwierdzić tej chwili. Będziemy to sprawdzali. (…) Z pewnością podjęta zostanie współpraca z państwem, na terenie którego on się znajduje

– powiedział PAP rzecznik policji w Wadowicach asp. szt. Dariusz Stelmaszuk

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze