18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policja podaje tragiczne informacje

Poszukiwania nastolatków z Ledna. Zwłoki wyłowione z Odry

Wojciech Kozicki
14.05.2021  12:42
Poszukiwania nastolatków z Ledna. Czy doszło do tragicznej śmierci dziecka?
Poszukiwania nastolatków z Ledna. Czy doszło do tragicznej śmierci dziecka? Fot: PIOTR JEDZURA/REPORTER/East News

Poszukiwania nastolatków trwają od kilku dni, policja próbowała odnaleźć 13-letniego Filipa i 15-letniego Marka, którzy zaginęli w Lednie woj. lubuskim. Niestety, pojawiły się tragiczne informacje, prawdopodobnie w rzece znaleziono ciało jednego z chłopców.

Poszukiwania nastolatków w województwie lubuskim. Gdzie są 13-letni Filip Pasiewicz i 15-letni Marek Gawryszak? Niestety, Polsat News podaje, że znaleziono ciało w Odrze w okolicy Krosna Odrzańskiego i przeprawy promowej, prawdopodobnie należące do jednego z zaginionych chłopców. Trwają oględziny ciała.

Poszukiwania nastolatków z Ledna. Czy doszło do tragicznej śmierci dziecka?

Jak podaje policja, ratownicy przeszukują koryto rzeki Odry i jej okolice od Cigacic. Zwłoki znaleźli żołnierze. Nie potwierdzono jeszcze oficjalnie, że zwłoki należą do jednego z poszukiwanych nastolatków.

Nie ma potwierdzenia, że jest to jeden z zaginionych chłopców i przez najbliższe godziny jeszcze go nie będzie. Trwają bardzo precyzyjne oględziny ciała prowadzone przez policje z udziałem prokuratora – informuje rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy. (Polsat News)

Polsatnews.pl podaje, że do akcji poszukiwania nastolatków wprowadzono 2 sonary oraz 7 łodzi patrolowych. Codziennie w akcję poszukiwawczą zaangażowanych jest ok. 200 ludzi. Reporterka Polsat News Dorota Wleklik donosi, że do służb docierają informacje, że chłopcy byli widziani w innych miastach i miejscowościach, ale do służb docierają również fałszywe sygnały. Psy tropiące podjęły ślad w okolicach koryta Odry.

Nieoficjalnie podano, że na brzegu rzeki przepływającej w pobliżu wsi służby odnalazły bluzę jednego z chłopców.

Gdzie są 13-letni Filip Pasiewicz i 15-letni Marek Gawryszak? Nastolatkowie 10 maja opuści dom w miejscowości Ledno i od tamtej pory nikt ich nie widział, nie dali żadnych oznak życia i nie kontaktowali się z bliskimi.

logo Tu się dzieje