18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potworna nastolatka

Seks w szkolnej toalecie i morderstwo. Jessica to zło wcielone?

Wojciech Kozicki
13.12.2019  14:05
Czy nastolatka zostanie skazana na dożywocie?
Czy nastolatka zostanie skazana na dożywocie? Fot: YouTube

Słonne pod Przemyślem i zbrodnia jak z horroru. Para nastolatków odpowie za brutalne morderstwo siekierą i mogą spędzić w więzieniu nawet 25 lat. Wiadomo już, czy Jessica w chwili zabójstwa była poczytalna.

W kwietniu 2019 roku Jessica i Sebastian uciekli z ośrodka wychowawczego i zatrzymała się w domu partnera matki dziewczyny. Jak podaje „Fakt”, zjawił się tam również 38-letni Wojciech P., a 17-latce nie spodobały się jego odzywki. Przyniosła siekierę i kazała Sebastianowi zabić Wojciecha. Ten wahania zadał mu 15 ciosów. Zwłoki wywieźli na taczce i wrzucili do rowu, a po zatrzymaniu przez policję przyznali się do winy.

Psychiatrzy i psycholog orzekli, ze Jessica w chwili mordu była poczytalna i kontrolowała swoje zachowanie. Wciąż jednak trwa diagnozowanie Sebastiana i nie może skierować do sądu aktu oskarżenia.

Seks, narkotyki i alkohol

Radiozet.pl przypomina, że Jessica od dawna sprawiała kłopoty wychowawcze. Wagarowała, piła alkohol i brała narkotyki, a do tego w wieku 14-lat uprawiała w rzeszowskim gimnazjum seks z dwoma kolegami w toalecie. Wówczas zajął się nią sąd rodzinny.

Zdemoralizowana Jessica - mord siekierą i seks w szkolnej toalecie:

Czytaj także
Przeczytaj więcej