18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sąd wypuścił bestie na wolność!

Potworne matki! "Dzieci były zawszone, jadły odchody"

07.02.2022  12:01
Potworne matki z USA. Zostawiły dzieci w tragicznym stanie, ale sąd wypuścił je na wolność
Potworne matki z USA. Zostawiły dzieci w tragicznym stanie, ale sąd wypuścił je na wolność Fot: Houston PD

Potworna zbrodnia jak z horroru, dzieci stały się ofiarami swoich diabolicznych matek. Dwie Meksykanki z Teksasu zostały zatrzymane przez policję, po tym jak odnaleziono ich sześcioro porzuconych dzieci. Maluchy były zawszone i z głodu jadły własne odchody. Kobiety zostały jednak wypuszczone na wolność!

Życie to wredny scenarzysta piszący najbardziej przerażające horrory i dramaty. 28-letnia Riccy Padilla-Hernandez i 34-letnia Yures Molina zostały aresztowane przez policję i oskarżone o narażenie dzieci na niebezpieczeństwo. Służby ujawniły, że wyrodne matki zostawiły 6 swoich dzieci w potwornych warunkach bez opieki.

Potworne matki, dzieci w tragicznym stanie

Jak podaje Polsat News, policja z Houston otrzymała zgłoszenie o bosej dwulatce błąkającej się boso przy basenie. Wkrótce odkryto, że w domu bez opieki przebywało sześcioro dzieci poniżej dziesiątego roku życia. Najmłodsze miało mniej niż rok. Wszystkie były brudne, wygłodzone i chore na wszawicę. Jedno z dzieci było niepełnosprawne.

Roczny syn, który znajdował się w swoim łóżeczku, był tak głodny, że jadł własny kał. Ponadto jedno z dzieci jest niepełnosprawne i potrzebuje specjalnej opieki. W czasie policyjnej interwencji 28-latka pojawiła się w domu. Twierdziła, że zostawiła dzieci same, ponieważ zajmuje się rozliczaniem podatków. Według ustaleń policji druga z matek jest w kolejnej ciąży – podaje Polsat News.

Policja nie ujawniła jaka relacja łączyła kobiety wspólnie mieszkające w jednym domu. Nieoficjalnie mówi się, że mogą być spokrewnione. Co prawda zostały aresztowane i wkrotce staną przed sądem, ale jak na razie wypuszczone je za kaucją w wysokości 30000 dolarów. Dzieci znajdują się pod opieką służb.

Czytaj także