18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W głowie się nie mieści

Potworność! Gwałcił własną matkę, pójdzie siedzieć na... 3 lata?

07.04.2021  16:03
Gwałt na własnej matce?
Gwałt na własnej matce? Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Potworność w Potęgowie! Mężczyzna, który być może dopuszczał się gwałtów na własnej matce, pójdzie do więzienia na 3 lata? W głowie się to wszystko nie mieści. Jak mógł być zdolny do takich czynów.

Dramat i groza w Potęgowie! 40-letni mężczyzna usłyszał zarzut o znęcanie się i wielokrotnie gwałty na osobie najbliższej. Ofiarą oskarżonego miała być jego własna matka. Podejrzany częściowo przyznał się do zarzutów.

Gwałt na własnej matce?! Groza w Potęgowie

Za gwałt na osobie najbliższej, czyli na przykład bracie, siostrze, wstępnym, zstępnym, przysposobionym lub przysposabiającym – grozi kara więzienia na czas nie krótszy niż 3 lata. Myślicie, że w przypadku, kiedy prawdą okaże się gwałt na własnej matce - taki czas za kratkami jest wystarczający? 

Podejrzany przyznał się częściowo do zarzucanych mu czynów. Złożył obszerne wyjaśniania, które nie korespondują z ustalonym stanem faktycznym

– powiedział PAP prokurator rejonowy w Lęborku Patryk Wegner.

Koszmar anonimowej mieszkanki Potęgowa miał trwać bardzo długo. Kobieta stawała się ofiarą wielokrotnego znęcania i gwałtów ze strony, prawdopodobnie, własnego syna. Teraz 40-latek stanie przed sądem za to, co zrobił. Na razie prokuratura wniosła o trzymiesięczny areszt dla podejrzanego.

Ze względu na dobro pokrzywdzonej nie udzielam informacji na temat okoliczności sprawy i dokonanych już ustaleń w śledztwie

- podkreślił prokurator.

Horror, który miał miejsce w tej miejscowości, chyba nikomu nie mieści się w głowie. Mamy nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość.

logo Tu się dzieje