18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Morderca w mundurze

Potworny wypadek. Pijany policjant zabił kobietę [WIDEO]

Wojciech Kozicki
07.06.2022  19:47
Pijany policjant spowodował wypadek. Kobieta nie żyje
Pijany policjant spowodował wypadek. Kobieta nie żyje Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News, Facebook/MojaOlesnica.pl - screen

Śmiertelny wypadek samochodowy w miejscowości Słupia pod Bralinem. Sprawcą okazał się pijany policjant, który uciekł z miejsca zdarzenia. Zabił kobietę. Zostało udostępnione wideo, na którym widać moment tragicznej kolizji drogowej.

Tragiczny wypadek samochodowy w miejscowości Słupia pod Bralinem. Pijany policjant zabił kobietę i uciekł z miejsca zdarzenia swoim BMW. Po zatrzymaniu 24-latka okazało się, że miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Do śmiertelnego wypadku doprowadził w czasie wolnym od pracy, gdy przebywał na terenie powiatu kępińskiego.

Wypadek i pijany policjant. Zabił niewinną kobietę

Policjant został aresztowany na 3 miesiące. Ujawniono, że miał 5-letni staż pracy. Postawiono mu trzy zarzuty, za co grozi do 12 lat więzienia.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki BMW 24-latek nie dostosował prędkości do warunków ruchu i uderzył w tył jadącego przed nim fiata. W wyniku tego zderzenia śmierć poniosła 69–letnia pasażerka auta – wyjaśnił rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler.

Jak na razie ustalono, że „kierujący samochodem marki BMW 24-latek nie dostosował prędkości do warunków ruchu i uderzył w tył jadącego przed nim fiata”. 69-letnia pasażerka auta, w które uderzył policjant, nie przeżyła wypadku. Zmarła na miejscu.

Funkcjonariusz przebywał na urlopie, został już zawieszony i wszczęto wobec niego postępowanie dyscyplinarne oraz administracyjne w kierunku wydalenia ze służby. Oprócz dyscyplinarnych, poniesie on także surowe konsekwencje karne. Na pewno już nigdy nie założy munduru, bo w naszej formacji nie ma miejsca dla tego typu osób – oświadczyła Dolnośląska Policja.

Pijany policjant spowodował śmiertelny wypadek [WIDEO]

logo Tu się dzieje